• Post category:Duyurular

Üniversitemiz Enerji Uygulama ve Araştırma Merkezi öncülüğünde, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi öğrencilerimiz tarafından hazırlanan “Öğrenciden Öğrenciye Enerji Sergisi” açıldı.

Üniversitemiz Sosyal Sorumluluk Proje Koordinatörlüğü tarafından desteklenen serginin açılışı, Bilimsel ve Teknolojik Uygulamalar Merkezi (SÜBİTAM)’nde gerçekleştirildi.

Açılış törenine; Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Sinop Vali Yardımcımız Sayın Abdullah ŞAHİN, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Dekanımız Sayın Prof. Dr. Mustafa KARAKAYA, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Davut KAYA, SÜBİTAM Müdürü Sayın Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kemal BALKİ, Enerji Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Sayın Doç. Dr. Hasan OĞUL, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcısı Sayın Doç. Dr. Selahaddin BARDAK, öğretim elemanlarımız ve öğrencilerimiz katıldı.

Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında Gelincik Ortaokulu, Seyit Bilal İmam Hatip Ortaokulu ve İstiklal Ortaokulundan yaklaşık 100 öğrenci sergi alanını ziyarette bulundu.

Sergi sürekli olarak açık bulunacaktır. Ziyaret etmek isteyen okulların müdürlüğümüz ile iletişime geçmesi gerekmektedir.